Apie mus

„FORTAS“ – prekinis ženklas, kurį valdo UAB „Plieno fortas“.
Šiandien „FORTAS“ – viena iš moderniausiu metalo apdirbimo įmonių Rytų Europoje.

Uždaroji akcinė bendrovė „Plieno fortas“
tai 2013 metais pakeitusi pavadinimą bendrovė „Šiaulių tauro mechanika“, kuri įkurta 1994 metais. Gamybiniai plotai (virš 9 tūkstančių kv. m.). Investicijos siekia virš 10 milijonų litų.

Pagrindiniai metalo apdirbimo įrengimai AMADA ir MAZAK. Gamybinę bazę sudaro unikalūs lazerinio pjaustymo įrengimai, greitaeigiai koordinatiniai štampavimo presai, lankstymo presai su 8 programuojamomis ašimis ir sinchronišku keltuvu, lakštinio plieno karpymo staklės, skaitmeninis virinimo robotas ir kiti įrengimai. Gaminių dažymui naudojama miltelinio dažymo linija, bei analogų Rytų Europoje neturinti, metalo dekoravimo įranga.

„FORTAS“ tai 100 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, savo darbo profesionalų. Paslaugų ir gaminių kokybę garantuoja įmonės gaminių kokybės tikrinimo laboratoriją, darbuotojų atestacijos, bei patvirtina DNV išduoti kokybės vadybos, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos sertifikatai. Ekonominiai rodikliai puikiai atspindi darbuotojų pastangas: „FORTO“ apyvarta kasmet padidėja.

 

Prekės ženklas „FORTAS“ įgyvendina sudėtingiausias klientų idėjas, teikia visas lakštinio plieno apdirbimo paslaugas. Visi „FORTO“ gaminiai yra sertifikuoti ir atitinka Europos Sąjungos standartus. Apie 70 procentų „FORTO“ produkcijos ir paslaugų eksportuojama.

 

 

Turite Klausimų?
Apie mūsų prekes ar paslaugas
Klauskite